Bağ ve Bahçe Sırığı Satışımız BaşlamıştırBy
Bayto12a3
10 Ekim 20
0
comment

Bağ ve bahçelerinizde kullanmanız için özel olarak üretilmiş olan sırıklarımızın satışına başlamış bulunmaktayız. Yıl içinde satışına başlamış olduğumuz ürünlerimizden olan Bağ ve bahçe sırığının satışına başlamış bulunmaktayız. Yeni satışını gerçekleştirmiş olduğumuz lambiri ve ürünlerimizi de bağlantılar üzerine tıklayarak inceleyebilirsiniz. Yeni satışına başlamış olduğumuz ürünlerimiz son derece kaliteli ve uzun ömürlüdür. Ürünler hakkında çok daha fazla bilgiyi bizler ile iletişime geçerek öğrenebileceğiniz gibi, yazıyı okuyarak da bilgi sahibi olabilirsiniz. Ürünlerimiz 1. Sınıf tomruklardan elde edilmiştir.

Tüm alanda gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz kaliteli sırıklar.

Bağ ve bahçe sırığı nedir

Kısaca özetleyecek olursak eğer; Bağlarda, bahçelerde kullanılan bir orman ürünüdür. Bağ direği veya bağ sırığı olarak da adlandırılmaktadır. Beton ve demir gibi direklere göre daha sağlam ve ürünlerinize hiçbir şekilde zarar vermemektedir. Kullanım alanına en iyi örnek üzüm bağlarıdır, kullanım alanı epeyce fazladır. Doğal bir ürün olduğu için yetiştirmiş olduğunuz ürünlerinize kesinlikle zarar vermemektedir. Düzenli olarak bakıldığında sırıklar ortalama olarak 5 ila 13 yıl arasında bir ömrü olduğu bilinmektedir. Emprenyeli ürünler Emprenyesiz ürüne göre 10 kat daha uzun ömürlü kalabilmektedir.

bag-bahce-sirigi1

Bağ ve bahçe sırığı fiyatlarımız

Değişen fiyatlardan etkilenmemeniz için sizlere en uygun ve güncel fiyatları sunmaya çalışmaktayız. Bağ ve bahçe sırığı fiyatlarımızı ve ürünlerimiz hakkında daha detaylı bilgiyi bizlere ulaşarak öğrenebilirsiniz. İletişim sayfamızda bize ulaşabileceğiniz tüm iletişim bilgilerimiz yer almaktadır.

Bir cevap yazın