Gebze Kerestede Kalite ve Uygun FiyatlarBy
Bayto12a3
05 Mayıs 16
0
comment

Gebze Kereste

Türkiye’de birçok orman ürünleri satışı yapan firma bulunmaktadır. Bunlardan bazıları İstanbul’da bazıları ise Gebze’de bulunmaktadır. En büyük ve tanınmış orman ürünlerinin satışının yapıldığı yerler Kocaeli, Gebze Kereste ve İkitelli Keresteciler Sitesidir. Firmamız 2009 yılında Bayındır Lojistik İç ve Dış. Tic. Ltd. Şti.  olarak, dünyanın birçok farklı alanından kereste ve tomruk ürünlerinin teminatını sağlamaktayız. Ürünlerimizi gerek Gebze’ye gerekse birçok orman ürünleri sanayisine yollamaktayız.

Amaç ve gayemiz, yerel piyasadan teminatını gerçekleştirilemeyen ürünleri diğer ülkelerdeki pazarlardan teminatını gerçekleştirmek, elde etmiş olduğumuz ham ürünleri işleyerek iç ve dış piyasaya sürerek hem ülkemizde hem de diğer ülkelerde iş kolları oluşturabilmektir. Ukrayna, Yunanistan, Bulgaristan gibi ülkelerden birçok orman ürünlerini temin ederek, Gebze kereste ve ikitelli sanayisine düzenli olarak sevkini yapmaktayız.

Ülkemizdeki birçok orman ürünleri sanayisine her türlü orman ürünlerinin teminatını kendi araç filomuz gerçekleştirmekteyiz. İstemiş olduğunuz tüm ürünleri Kocaeli, Gebze, İkitelli Keresteciler Sitesine anlaşma dahilinde sevk işlemini gerçekleştirebiliriz. Diğer faaliyet ve hizmetlerimiz için bizimle irtibata geçerek en uygun fiyatlar ve güvenli ticaret anlayışı ile gerçekleştirebilirsiniz.

Gebze Orman Ürünleri Firmalarında Satılan Ürünler

Üretimlerde ve uygulamalarda hizmet veren firmalar daima en iyi sonuçları ortaya koyabilmek adına en iyi ürünleri kullanmayı tercih ederler. Bu neden ile ahşap ürünleri ile yapılan işlemlerde de en iyi ürünler temin edilmelidir. Bu noktada Bayındır Tomruk firması olarak müşterilerimizin en doğru ve iyi sonuçları alabilmesi için ürünlerimiz arasında Gebze türünü de bulundurmaktayız. Bu ürün bir hammadde olarak sağlam ve dayanıklı olması nedeni ile işlemlerde sıklıkla tercih edilen bir üründür. Özellikle mobilya ve dekorasyon sektöründe açık kahverengi rengi ile ve sarımsı rengi ile üstün tasarımlar sağlanmasına imkan vermektedir. Firmamızın sunduğu bu ürünlerin kullanılması işlemlerde kalite sağlamaktadır. Yine diğer yazımızda gebze ürünü ile eşdeğer olan bulgar kereste ürünümüzü de inceleyerek bilgi sahibi olabilirsiniz.

Gebze İthal Kereste

Mobilya ve dekorasyon işlemlerinde kullanılmaya başlanmadan önce kereste ürünleri bir takım işlemlerden geçirilmektedir. Bu işlemlerin başında tesislerimizde özel olarak yapılan buharlama işlemi gelmektedir. Buharlama işlemi sayesinde kerestenin içinde bulunan nem oranının ürünün tamamına homojen bir şekilde yayılması ve bu sayede renk ayarının yapılarak, malzemenin kalitesinin artması sağlanmaktadır. Daha sonra firmamız tarafından müşterilerimizin taleplerine uygun olarak son model teknolojik alt yapılara sahip olan fırınlarımızda fırınlama işlemi yapılmaktadır. Buharlama ve fırınlama işlemlerinin yapılması ile keresteler mobilya ve dekorasyonda kaliteli sonuçlar vermesi için kullanıma hazır hale gelmektedirler. Uzun yıllar boyunca dayanıklı olacak hale getirilen ürünler birçok iç ve dış etkene karşı mukavemet sergilerler.

 

 

Leave a Reply

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>