Gebze Kerestede Kalite ve Uygun FiyatlarBy
Bayto12a3
10 Ekim 20
0
comment

Gebze Keresteciler ve İkitelli Kereste Sitelerine Sevkiyatlar

Türkiye’de bir çok orman ürünleri satışı yapan firma bulunmaktadır. Bunlardan bazıları İstanbul’da bazıları ise Gebze’de bulunmaktadır. En büyük ve tanınmış orman ürünlerinin satışının yapıldığı yerler Kocaeli, Gebze Kereste ve İkitelli Keresteciler Sitesidir. Firmamız 2009 yılında Bayındır Lojistik İç ve Dış.Tic.Ltd. Şti.  olarak, dünyanın bir çok farklı alanından kereste ve tomruk ürünlerinin teminatını sağlamaktayız. Ürünlerimizi gerek Gebze’ye gerekse bir çok orman ürünleri sanayisine yollamaktayız.

Amaç ve gayemiz, yerel piyasadan teminatını gerçekleştirilemeyen ürünleri diğer ülkelerdeki pazarlardan teminatını gerçekleştirmek, elde etmiş olduğumuz ham ürünleri işleyerek iç ve dış piyasaya sürerek hem ülkemizde hem de diğer ülkelerde iş kolları oluşturabilmektir. Ukrayna, Yunanistan, Bulgaristan gibi ülkelerden bir çok orman ürünlerini temin ederek, Gebze kereste ve ikitelli sanayisine düzenli olarak sevkini yapmaktayız.

Ülkemizdeki bir çok orman ürünleri sanayisine her türlü orman ürünlerinin teminatını kendi araç filomuz gerçekleştirmekteyiz. İstemiş olduğunuz tüm ürünleri Kocaeli, Gebze, İkitelli Keresteciler Sitesine anlaşma dahilinde sevk işlemini gerçekleştirebiliriz. Diğer faaliyet ve hizmetlerimiz için bizimle irtibata geçerek en uygun fiyatlar ve güvenli ticaret anlayışı ile gerçekleştirebilirsiniz.

Bir cevap yazın