Hakkımızda

Kaliteli Bir Hizmet Anlayışı

Firmamız 2009 yılında Bayındır Lojistik İç ve Dış.Tic.Ltd. Şti. ismiyle faaliyetlerine başlamıştır. Ana faaliyet alanı Balkan ülkerinden tomruk ve kereste ithalatı olmuştur. Bu konuda uzmanlaşan kadrosuyla müşterilerine en hızlı şekilde siparişlerini teslim etmektedir.

Yunanistan ülkesinden yapmış olduğumuz kaliteli tomruk ithalatlarımızla müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verilmektedir. Son yıllarda müşterilerimizin talepleri doğrultusunda

Bulgaristan ülkesinden yapmış oldugumuz kereste ithalatı artarak sürmektedir. Dünden bugüne baktığımızda firmamız hızlı bir ilerleme kaydedip, ithalatta söz sahibi firmalardan biri olmayı başarmıştır.

Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmak, ilkelere ve sisteme bağlı, güvenilir yapımızı korumak, en doğru analizler ile en güvenilir sonuçlara ulaşmak, sektörde her zaman en iyi olmak için çalışmak ve kalitemizi korumaktır.

Yılların verdiği tecrübe ile her zaman kaliteli ürün sunmak, kalite standartlarına uygun üretim ve satışlarımızın devamını sağlamak, uluslararası pazardaki payımızı arttırmak ve ülkemizi temsil eden köklü bir isme sahip olmaktır.

Sektörde ismimiz Bayındır Tomruk olarak anılmakta, markamız bu şekilde bilinmektedir. Ayrıca Bayındır Lojistik İç ve Dış.Tic.Ltd. Şti. ülkemizdeki üreticilere ihracat hizmeti verip üreticilerimizin mallarını dünya pazarlarına ulaştırılmasında yardımcı olmaktadır.

Müşterilerimize verdiğimiz adrese teslim fiyatlarımız ile müşterilerimiz en iyiyi en uygun şekilde ulaştırma gayreti içerisindeyiz.