Kapı Sereninde Bol Çeşit ve Uygun FiyatlarBy
Bayto12a3
04 Eylül 16
0
comment

Firma olarak satışına başlamış bulunduğumuz kapı sereni en çok rağbet gören orman ürünlerindendir. Kapı sereni: evlerimizde, ofislerimizde ve günlük yaşam alanlarımızda çok sık kullanılmış olduğumuz bu ürün kapılarda kullanılmaktadır. Ürünün tam olarak ne işe yaradığını, kapının hangi noktasında kullanıldığını, kaç çeşit sınıf kalitesinin olduğu gibi daha birçok hususu aşağıda adım adım başlıklar halinde detaylı bir şekilde sıralayarak açıklayacağız. Eğer  yanında diğer orman ürünlerine ihtiyaç duyarsanız eğer, kullanım alanınıza göre orman ürünleri kategorisinde yer alan kereste ve tomruk gibi satışını yaptığımız ürünlerimizi inceleyebilirsiniz. Bu arada En kaliteli ürünlerimizden olan Bulgar kerestede %10 indirimimiz başlamamıştır.

Kapı Sereni Nedir, Nasıl Bir Özelliği Vardır  

Ağırlıklı olarak Amerikan model ve mebran mdf kapıların iç kısımlarında, kapı kanatlarını çevrelemeye yarayan bir güçlendirme sistemidir. Bu sayede daha güçlü bir kapı yapısı ve kapı oluşturulmuş olunur.
Kapının çevresinde kullanılan kapı serenini kapıların tam olarak hangi kısmında kullanıldığını anlayabilmeniz adına aşağıda örnek bir örnek ile açıklayacağız. En iyi sonuç alınan ağaç türü ladin ve çam ağacıdır. Bu iki ağacın hasis oluşundan, uygulanacak tutkallara elverişli olması gibi en etken nedenlerden dolayı tercih edilmektedir. % 17 ila %15 nem oranları ürün için ideal olduğu bilinmektedir. Buna ek olarak üzerlerinde 0,5cm büyüklüğünde hava kanalı bulunmaktadır.

kapi-sereni-2

2017 Fiyatları İle Satışımız Başladı

Bayındır Tomruk olarak satışını gerçekleştirdiğimiz tüm orman ürünlerimizde sizlere en güncel ve sağlıklı fiyatları sunabilmek için bizimle iletişim sayfamızdan iletişime geçmenizi önermekteyiz. İstediğiniz türden kapı sereni siparişi verebilir, ürünlerimiz hakkında daha detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz. Buna ek olarak, yapı ve inşaat alanında en çok tercih edilen inşaatlık kereste hakkında da bağlantı üzerine tıklayarak bilgi alabilirsiniz.

Leave a Reply

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>