Kereste

Verimli, kaliteli ormanlara sahip ülkelerden 1’inci sınıf ürünler ile hizmet vermekteyiz


Güncel Fiyatlar İle Kaliteli Kereste Hizmeti
Firma olarak müşterilerimize birçok kereste ürününün teminatını en iyi şekilde sunmaktayız. Aşağıda ürünler hakkında detaylı bilgiler yer almaktadır.
Tomrukların belli ebatlar dâhilinde kesilmesi ve ardından etrafında bulunan dallar, kabukların temizlenmesi ile elde edilen mamuldür. Tomrukların kereste haline dönüşmesi ve ebatlanması marangozlar sayesinde gerçekleşmektedir. Bu süreç epeyce meşakkatli ve uzun bir süreçtir. Firma olarak ürünlerimizi Ukrayna, Yunanistan, Bulgaristan gibi ülkelerden getirmekteyiz. Kendi tesislerimizde tomrukları belli işlemlere tabi tutarak son haline getirilmektedir. Yine müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda nem oranını özel sistemlerimiz sayesinde fırınlama yaparak düşürmekteyiz. Özel fırınlama hizmeti sayesinde alacağınız kalasların kullanım süresi daha da artmaktadır.

Ürünlerimiz kendi içerisinde birçok çeşide ve kalite sınıfına ayrılmaktadır. Bu sınıflama ürünün türüne ve getirilen ürünün yetişmiş olduğu ülkeye göre değişmektedir. Satmış olduğumuz ürünlerimiz birkaç sınıfa ayrılmaktadır. 1, 2, 3, 4 sınıfa ve sert, orta, yumuşak olarak ayrılmaktadır. Bu sınıfa göre ürün tercihini kullanacağınız alana göre tercih etmelisiniz. 1’inci sınıf ürünler genellikle inşaatlık alanlarda, teknelerde vb. özel alanlarda tercih edilirken; 4’üncü sınıf ürünler ise yakacak olarak kullanılan ürünlerdir.


Birinci Sınıf İthal Keresteler
Sizlere sunmuş olduğumuz ithal kerestelerimizi ya da özel olarak sipariş vermek istediğiniz ithal kereste siparişleri için bizimle iletişime geçiniz.
İthal kerestenin normal kalas ile arasındaki tek farkı; farklı ülkelerden ülkemize gelmiş olmasıdır. Kişilerin ithal ürünleri tercih etme nedenleri ise; yerli piyasada ilgili ürünü bulanmaması ile alakalıdır. İthal ürün getirilirken dikkat dilmesi gerekenler ve devlet tarafından konulmuş belli kurallar dâhilinde getirilmelidir.

Getireceğiniz ürünün son derece hatasız ve kusursuz olması gereklidir. Getireceğiniz ürünü çok sıkı bir şekilde ziraat mühendisleri tarafından denetlenmektedir, getireceğiniz orman ürünü gerekli şartları yerine getiriyorsa eğer ülkeye girişine izin verilmektedir.

İstekleriniz doğrultusunda kendi araç filomuz ile ithalat & ihracat işlemini gerçekleştirmekteyiz. Sizlerde uygun fiyatlar ile sunmuş olduğumuz orman ürünlerimizin 2017 güncel fiyatları hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsin.

2016 güncel ithal kereste fiyatlarımız için

Tıklayınız