LADİN KERESTEBy
Bayto12a3
10 Ekim 20
0
comment

Komşu ülkelerdeki geniş ormanlık alanlar bu alanda ticaret hacmin her geçen gün daha da ithalat ve ihracatın artmasına neden olmaktadır. Ladin çam seçenekleri de bu kaynaklardan bazıları olmakta ve kaliteleri ve ekonomik özellikleri ile de kullanım alanlarında tercih edilmesinin başlıca sebeplerindendir. Çam bilinen kalitesi, dayanıklılığı ve sağlamlığının yanı sıra ağaç türleri içerisinde en çok rağbet gören ağaç türleri arasındadır. Ladin ağaç türünün gerek kullanım alanlarında sağladığı farklı özellikler gerek işleme kolaylığı neticesinde bu alanda talepleri olan firmalar için tercih sebebi olmaktadır. 

Canlı ve dolgun sarı rengi ile kullanıldığı alanda kalite vurgusu oluşturabilen ladin kereste seçenekleri aynı zamanda esnek ve sağlam bir yapıdadır. Haşerelere, fiziki dış koşullara, rutubete dayanıklı yapısı ve belli işlemlere tabi tutarken kullandığımız vernikleme ve cila işlemine gayet elverişli dış yüzeyi ile bu özellikler içermesi gereken alanların çok talep etmesinin başlıca nedenleridir. Kullanım alanlarında ise ladin çam, çok farklı alan ve sektörlerde kullanılmakla beraber birkaç örnek vermek gerekirse eğer: döşemelerde, maden direkleri gibi farklı mekânlarda neme dayanıklılık içeren kullanımlarda, bazı sanayi alanları için de kontrplak yapımında da kullanılmakta. Bulgar kereste ürünümüz hakkında bilgi almak için yazı üzerini tıklayınız.

KULLANILMASI TAVSİYE EDİLEN ALANLAR

Ladin tomruğun kullanım alanı çok geniştir. kâğıt yapımından suni ipek yapımına kadar pek birçok alanda kullanılmaktadır.  Kullanılacak alanda özellikle ladin çam tomruk tercih yapılmak istendiğinde kullanılacak alanda nem ve rutubet durumları bulunuyorsa, ladin tercih edile bilinir. Eğer bir üründe sağlamlık ilkesi aranıyor ise çam ürünü tercih edilmelidir. Çam ürününü tercih edilebilir etken ise; gerek her kullanım alanında sağladığı kullanım kolaylığı gerekse ekonomik fiyat seçenekleri firmaları ladin çam keres konusunda hem fikir yapmıştır.

Ladin çam kereste kaliteli seçenekler arasında yer almakta, kullanacağınız alana göre seçimler yaparak da istenilen fayda uzun yıllar yüksek verim olarak sağlanabilir. Bazı kullanım durumlarında ek özellikler ortaya çıkmaktadır. Kullanılan mekânlarda farklı faydalar elde edilmeye sağlanmaktadır Her sektör için tomruk ve ticari hali önemli olmakta, artan ithalatla düşen fiyatların yanında yükselen kalite her sektör temsilcileri için önemli avantajlar oluşturmaktadır. “Bayındır Tomruk olarak müşterilerimize 2009 yılından bu güne kaliteyi, zamanında teslimatı, %100 müşteri memnuniyet ilkesi çatısı altında hizmetlerimizi devam etmekteyiz.”

Sizlerde kaliteyi ucuza arıyorsanız bizimle iletişime geçmeniz doğru tercih olacaktır.

Bir cevap yazın