Lambiri Ürünü Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?By
Bayto12a3
10 Ekim 20
0
comment

Firma olarak 2017 yılı başlarında artık lambiri ürünü satışlarımız başlamıştır. Ürün özellikleri ve fiyatlarımız hakkında bizler ile iletişime geçerek en ucuz lambiri fiyatlarına sahip olabilirsiniz.  Yazının devam eden kısımlarından ürünün genel olarak ne olduğu, kullanım alanlarının nereler olduğu ve çeşitleri hakkında bilgiler veriyor olacağız. Stoklarımızda tüm lambiri çeşitleri ve modelleri mevcuttur.

ahşap-lambiri-ve-diger-lambiri-çeşitlerini-yer-aldığı-görsel

Lambiri bir orman ürünüdür. Birçok kullanım alanı ve çeşidi bulunmaktadır. Bunların örneğini ise evlerin tamamında veya tavanında, ofislerde, çatı katlarında, hamam/sauna, camiilerdi, bahçelerde, asma tavanlarda gibi daha birçok alanda tercih edilerek kullanılmaktadır. Çeşitler ise şu şekildedir: plastik, pvc, ahşap lambiri şeklinde çeşitlere ayrılarak devam etmektedir.

Orman ürünleri çeşitleri gibi müşteri yelpazesinin çok geniş olduğu bir sektörde hizmet veren firma olarak, gücümüzü geçmiş referanslarımızdan ve ileriye dönük büyük hedeflerimizden alıyoruz. Bayındır Tomruk olarak, sektörde edinmiş olduğumuz 8 yıllık tecrübeyi siz değerli müşterilerimize daha güzel hizmet verebilmek için gayret gösteriyoruz. Yunanistan, Bulgaristan gibi ülkelerden siparişe özel olarak ürün temin edebildiğimiz gibi stoklarımız da ürünlerimizin adet ve çeşit bakımından birçoğu mevcuttur. Türkiye de orman ürünleri konusunda söz sahibi olan firmamızın yeni satışına başladığı lambri ürünü hakkında detaylı bir bilgi vermek gerekir ise;

Ahşap Lambiri ve Diğer Türleri

Lambriler standart olarak 3-4 cm kalınlığında 8-9 metre genişliğinde özel fırınlarda fırınlanarak ve yahut müşterinin siparişine göre üzerinde işlem yapılmadan tüketiciye sunulmaktadır. Genel olarak bütün ağaçlardan elde edilebilen bu ürün Türkiye de ise kaliteli ve dayanıklı olması için karaçam ve ladin gibi ağaçlardan elde edilmektedir. Görünümünün şık olmasını istediğiniz bütün alanlarda kullanılabilir. Özellikle çardak yapımında, ofis, ev, balkon, teras gibi alanlarda kullanımı yaygındır.

İç mekânların duvar ve tavan kaplamalarında sıkça kullanılan bu ürün kullanıldığı ortama doğal bir şıklık ve duru bir asalet katar. Özellikle ev hanımları için ahşap ürünün kullanıldığı duvar ve tavanlarda sürekli devam eden bir temizlik hissi uyandırır, üzerindeki lekeleri ve kirleri çok kolay temizleme imkânı sunar. Karaçam ve ladinler sert ağaçlar olmasından dolayı duvarlardaki ses yalıtımı en yüksek düzeye çıkar ve ortama ayrı bir akustik katar. Firma olarak geniş ürün yelpazemiz sayesinde ortamınıza yakışacak olan en güzetl ürünü uzman personelimiz ile beraber seçebilirsiniz. Bayındır tomruk çalışma prensibi olarak herhangi bir mağduriyetinizin olmaması için dünyanın birçok ülkesinden temin ettiğimiz ürünlerin kalite kontrollerine ve gerekli belgeleri almış olmasına dikkat ediyoruz. Diğer orman ürünlerimiz ve 2020 ve 2021 lambiri Fiyatlarımız hakkında daha detaylı bilgiye sahip olmak için uzman personelimize 0212 451 51 01 numaralı hattan ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın